Distances līgums

      Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs SIA ''Ceļmallapa", reģ nr. 40103011290 no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu gan fiziska, gan juridiska persona, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu: Pārdevējs apņemas pārdot Pircējam preces, atbilstoši noteiktajai kārtībai. Distances līguma noteikumi attiecas uz visām trim mūsu mājas lapām - 

www.sasliki.lv
 www.ecope.lv 
 www.esaluts.lv

Piegādes un samaksas kārtība 

  Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtamo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci, lietojot Interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Par iegādātām precēm Pircējs pēc veiksmīgas apmaksas savā norādītajā e-pastā saņems ziņojumu par to, ka darījums ir noticis veiksmīgi. Rēķinā būs redzams - uzņēmuma rekvizīti, apmaksātā summa, preces atšifrējums un attiecīgais piegādes veids un to izmaksas. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta. Norēķināties iespējams ar naudas pārskaitījumu, maksājuma karti internetā (bank link) un skaidru naudu saņemot preci veikalā.

      Pirotehnisko izstrādājumu piegāde nav atļauta, preces var saņemt tikai pie mums veikalā - Mūkupurva bode, saņemot preci Pircējam tiek izsniegts iepriekš apmaksāts rēķins vai nosūtīts uz iepriekš norādīto e-pasta adresi. Pirotehnisko izstrādājumu iegāde atļauta tikai no 18 gadu vecuma. Pārdevējam ir tiesības pieprasīt Pircējam uzrādīt personas apliecinošu dokumentu, preces saņemšanas brīdī. Divu (2) darba dienu laikā pēc tam, kad Pārdevējs ir saņēmis apmaksu par pasūtīto preci, Pārdevējs sagatavo preci nodošanai Pircējam. Kad prece ir sagatavota nodošanai, Pārdevējs informē par to Pircēju, nosūtot paziņojumu, uz Pircēja e-pastu un/vai Pircēja telefona numuru.

Makšķerlietas iespējams klientam saņemt ar Omniva, DPD vai Latvijas pasta starpniecību. Ar Omniva starpniecību preces tiek nosūtītas uz Jūsu norādīto pakomātu.  Pakomātu adreses varat apskatīt šeit. Ar DPD starpniecību preces iespējams saņemt ar kurjeru. Kurjers Jūsu pasūtījumu nogādās norādītajā adresē, iepriekš ar Jums sazvanoties un saskaņojot piegādes laiku. Ar Latvijas pasta starpniecību preces iespējams saņemt jebkurā pasaules malā.  Pēc maksājuma saņemšanas mūsu bankas kontā, mēs izsūtīsim Jūsu preci uz Jūsu norādīto adresi 1-2 darba dienu laikā. Piegādes laiks atkarīgs no pārvadātāja. Piegādājam arī preces uz Lietuvas un Igaunijas Omniva pakomātiem.

Atteikuma tiesības

Jums ir tiesības 14 dienu laikā atteikties no šā līguma, neminot iemeslu. Atteikuma tiesību izmantošanas termiņš beigsies pēc 14 dienām, sākot no preces saņemšanas dienas. Ja termiņa beigas iekrīt valstī „oficiāli” noteiktā brīvdienā, atteikuma tiesības izmantojamas līdz minētā termiņa beigu datumam sekojošajai darba dienai (ieskaitot to). Lai izmantotu atteikuma tiesības, jums ar nepārprotamu paziņojumu (piemēram, pa pastu nosūtītu vēstuli vai e-pastu) mūs - SIA „Ceļmallapa”, Beberbeķu iela 58, Rīga, mob. 28344844, e-pasts - [email protected] ir jāinformē par lēmumu atteikties no noslēgtā līguma. Lai izmantotu atteikuma tiesības Jums jāiesniedz atteikuma veidlapa, kuru iespējams atrast šeit: https://www.ptac.gov.lv/lv/atteikuma-veidlapa. Atmaksāšana tiks veikta, izmantojot tādu pašu maksāšanas līdzekli, kādu jūs izmantojāt sākotnējam darījumam, ja vien neesat skaidri paudis piekrišanu to darīt citādi. Atmaksa Pircējam tiks veikta septiņu (7) darba dienu laikā, no preču atgriešanas brīža. Jūs esat atbildīgs tikai par preču vērtības samazināšanos, ja preces izmantotas nevis tāpēc, lai konstatētu šo preču veidu, īpašības un darbību, bet citos nolūkos. Prece pārbaudes nolūkos lietojama tiktāl, ciktāl to būtu iespējams izdarīt veikalā. Pārdevējam jeb SIA "Ceļmallapa" ir tiesības atteikt izvirzīto pieprasījumu, ja ir redzami bojājumi, lietojuma pazīmes, saplēsts oriģinālais iepakojums vai ir noplēsti marķējumi. Pārdevējam ir tiesības atmaksāt tikai daļu no preces vērtības, ja ir konstatēti iepriekš minētie fakti. Situācijā, kad Pircējs ir izmatojis atteikuma tiesības un preci dažādu apsvērumu dēļ nav iespējams laist tālākai tirdzniecībai, strīds par Pārdevējam radītajiem zaudējumiem ir risināms civiltiesiskā kārtībā. Atteikuma tiesības nav piemērojamas, ja Pircējs ir juridiska persona. Pircējs sedz preces atgriešanas izmaksas, izņemot gadījumus, kad iemesls atgriešanai ir tāds, ka prece neatbilst pasūtījumam. Atgriežamo preci jānogādā SIA „Ceļmallapa” ofisā. Ja preci nav iespējams nogādāt iepriekš norādītajā vietā, ir iespējams pasūtīt transportu preces paņemšanai no Jūsu norādītās adreses (kurjerpasts), kas ir maksas pakalpojums. Pasūtījuma atcelšanas noteikumi -  Pircējam ir tiesības pārdomāt un uzreiz atcelt pasūtījumu, informējot Pārdevēju par pasūtījuma atcelšanu Pārdevēja darba laikā, darba dienās no plkst. 10:00 līdz plkst. 19:00 piezvanot uz tālruni: 28344844 vai nosūtot atteikumu uz mājaslapā norādīto e-pastu: [email protected] vēl pirms pasūtījuma apstrādes.

Strīdu risināšanas noteikumi

Strīdi par saistību izpildi tiek risināti sarunu ceļā. Pircējam, kuri uzskatāmi par patērētājiem normatīvo aktu izpratnē ir tiesības izmantot normatīvajos aktos noteiktā kārtībā alternatīvo strīdu risināšanas iespējas, iesniedzot Pārdevējam rakstveida iesniegumu par ārpustiesas strīda risināšanu, norādot:

1. Vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju;
2. Iesnieguma iesniegšanas datumu
3. Strīda būtību, prasījumus un to pamatojumu.

Ja radušos strīdus neizdodas atrisināt sarunu vai sarakstes veidā Pārdevējs ar Pircēju strīdu turpinās risināt Latvijas Republikas tiesā, ievērojot LR normatīvos aktus. Strīdus starp Pircēju un Pārdevēju var nodot risināšanai Patērētāju tiesību aizsardzības centrā vai Latvijas Republikas tiesā. Pircējam ir tiesības vērsties arī Eiropas Savienības strīdu izšķiršanas tiesā.

 Pārdevēja tiesības un pienākumi

      Pārdevējam ir tiesības atteikties no pirkšanas-pārdošanas līguma, kurš noslēgts uz pasūtījuma pamata, ja preces piegāde nav iespējama, tai skaitā, ja Pārdevējam ir beigušies attiecīgās preces krājumi noliktavā. Pircējam par šādu gadījumu tiek paziņots pie pirmās iespējas pa tālruni vai e-pastu. Tādā gadījumā Pircēja samaksāto priekšapmaksu Pārdevējam atmaksā nekavējoties, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā, Pircēja norādītajā norēķinu kontā.

Dāvanu karte lietošanas noteikumi

 • Mūkupurva bode - dāvanu kartei ir ierobežots termiņš, seši (6) mēneši no iegādes brīža;
 • Dāvanu kartei nav iespējams pagarināt lietošanas termiņu;
 • Dāvanu karti var izmantot tikai veikalā - Mūkupurva bode;
 • Ar dāvanu karti nav iespējams norēķināties interneta veikalā;
 • Dāvanu karte ir bezskaidras naudas maksājuma līdzeklis;
 • Dāvanu kartes kopējā summa jāizlieto vienā pirkuma reizē;
 • Dāvanu kartes nozaudēšanas gadījumā, dāvanu karte netiek atjaunota;
 • Dāvanu karti nav iespējams samainīt pret skaidru naudu;
 • Katrai dāvanu kartei ir reģistrācijas numurs, kas reģistrēts mūsu datu sistēmā;
 • Ja pirkuma summa ir mazāka par dāvanu kartes norādīto vērtību, summas starpība netiek atmaksāta. Ja pirkuma summa pārsniedz dāvanu kartes vērtību, atlikušo summu var veikt skaidrā naudā vai ar maksājuma karti;
 • Dāvanu karti iesējams iegādāties pie mums veikalā vai mūsu interneta veikalā. Nepieciešamības gadījumā dāvanu karti nosūtīsim uz Jūsu norādīto pakomāta adresi;